🐶 Doprava zdarma od 1.500 Kč. 🐶

Pamlskovník (navrhni si) - Barva kovových komponentů: Zlatá, Motiv/Barva: White Marble

Pamlskovník (navrhni si) - Barva kovových komponentů: Zlatá, Motiv/Barva: White Marble

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

1 049 Kč
Personalizace výrobku
Varianta neexistuje
Černá Rose gold Stříbrná Zlatá
Pivoňky Magnolie Monstery Black Marble Teal Marble Rose Marble Blue Marble White Marble Grey Marble Dogwarts Slunečnice Haf Wars Pawengers Pivo Včeličky Forest Magic Beige Midnight Flamingo Mint Cherry

Připraveno k výrobě - Aktuální doba výroby je do 7 dnů.
ks

Pamlskovník je nezbytným společníkem pro každou procházku. S touto chytrou a praktickou výbavou budeš mít pamlsky na procházce vždy po ruce.

  • Dvě kapsy pro maximální pohodlí: pamlskovník disponuje dvěma kapsami - jednou velkou na psí pamlsky a druhou menší na klíče, pytlíky nebo třeba pamlsky vyšší hodnoty.
  • Karabina: každý pamlskovník je vybaven praktickou karabinou, kterou můžeš využít na přichycení skládací misky nebo jiného příslušenství pro svého čtyřnohého parťáka.
  • Objem 500 ml: dostatek prostoru na oblíbené pamlsky tvého chlupáče
  • Nastavitelný opasek: umožňuje nosit pamlskovník přes rameno nebo okolo pasu tak, jak ti nejvíce vyhovuje. V případě potřeby lze opasek sundat.

Rozsah opasku: 60 cm - 115 cm
Složení: 100% softshell/veganská kůže (tělo), slitina kovu a plastová přezka

Materiál se bude lišit v závislosti na zvolené barvě nebo motivu. Tento produkt je upravený dle přání zákazníka. Jedná se tak o zakázkovou výrobu a dochází ke změně obchodních podmínek.