🐶 Doprava zdarma od 1.500 Kč. 🐶

Postroj (navrhni si) - Barva plastových přezek: Žlutá, Barva kovových komponentů: Rose gold, Motiv/Barva: Slunečnice

Postroj (navrhni si) - Barva plastových přezek: Žlutá, Barva kovových komponentů: Rose gold, Motiv/Barva: Slunečnice


1 099 Kč
Personalizace výrobku
Varianta neexistuje
Černá Bílá Růžová Žlutá
Černá Rose gold Stříbrná Zlatá
Pivoňky Magnolie Monstery Black Marble Teal Marble Rose Marble Blue Marble White Marble Grey Marble Dogwarts Slunečnice Haf Wars Pawengers Pivo Včeličky

Připraveno k výrobě - Aktuální doba výroby je do 7 dnů.
ks

Celý proces výroby probíhá v naší rodinné dílně. Látky s vlastními designy zpracováváme a sešíváme do finální podoby. Máme pod kontrolou veškerý průběh a můžeme tak zaručit maximální kvalitu našich výrobků.

Využíváme kvalitní plastové komponenty s "quick release" mechanismem. Postroje jsou i přesto velmi pevné a odolné i vůči silným psům, ale zároveň je možné ho pohodlně rozepnout jednou rukou. Navíc jsme řekli sbohem obyčejným nášivkám a přenesli logo na metalický štítek, který svým zpracováním splyne se zbylými kovovými komponenty. Výsledný look tak působí více elegantně a luxusně.

Naše látky pocházejí od českého výrobce a jsou potaženy speciální vrstvou, která odpuzuje vodu, takže déšť či velká louže při procházce již není překážkou. To umožňuje také snadnější údržbu, neboť omezuje zachycení špíny do vláken. Technologie potisku probíhá za vysoké teploty, kdy se barva zachycuje v jádru látky. Výsledky design je tak velmi kvalitní a nevybledne časem.

Pokud je pejsek na hranici mezi dvěmi velikostmi, zvol vždy tu větší, aby byla na postroji rezerva v nastavitelných částech a dal se tak povolovat/utahovat dle potřeby. Zároveň se postroj nasazuje přes hlavu psa, takže je potřeba počítat i s tím, že obvod hlavy může být výrazně větší než obvod krku.

Složení: 100% softshell (vnější část) , 100% polypropylenový popruh (vnitřní část), slitina kovu (kovové komponenty), plast (přezky)

Volba velikosti:
Velikost XS je vhodná pro nejmenší plemena - čivava, čínský chocholatý, 
Velikost S je vhodná pro malá plemena – jorkšír, jack russell, havanský psík
Velikost M/M+ je vhodná pro střední/muskulaturní plemena – border kolie, šeltie, corgi, anglický kokršpaněl
Velikost L/L+ je vhodná pro velká/muskulaturní plemena - anglický bulterier, stafordširský bulteriér, australský ovčák, irský setr
Velikost XL/XL+ je vhodná pro největší plemena - anglický mastif, cane corso, novofundlandský pes

Uvedená plemena jsou pouze orientační a mohou se lišit v závislosti na pohlaví, genetických predispozicích apod.