❗Jsme na dovolené. Veškeré objednávky vyexpedujeme postupně po 28.5. po našem návratu❗

Hafpříběh

Haf člověče!

Zajímá tě, kdo za Hafbojky stojí? I když jsem hlavní hvězdou já, Poppy, a mám to tu pod taktovkou, musím ti představit i svoje dvojnožce.

Nejdřív začnu Danem. Je to srdcař nade všechno a kdyby mohl, má doma všechny pejsky světa. Jelikož je to taky velkej podnikavec, jednoho dne se rozhodl, že založí Hafbojky. Vzal do ruky papír, pár dní se zašil za pracovní stůl (a šicí stroj) a vykouzlil projekt do současný podoby. A protože mu život pejsků není lhostejný, rozhodl se část výtěžku z produktů darovat útulkáčkům. Taky samozřejmě miluje mě a já jeho protože mi dává nažrat. A každej, kdo mi dá nažrat, je pro mě Bůh. Takže je to jasný.

A co všechno Dan dělá? Stará se o eshop, komunikuje s tebou, šije produkty a balí objednávky s největší láskou. 

Danova pravá ruka je Niky. Pejsky miluje stejně jako on a když za ní Dan přišel s nápadem, který byl ještě v plenkách, neváhala ani chvilku a přiložila ruku k dílu. Nikča vytváří designy, fotí produkty, dělá grafiku a stará se o sociální sítě, kde jsem dost často já v celý svý kráse. Taky mi sem tam pomůže s psaním všech těchle textů, protože psát jsem se ještě nenaučila.

Pak jsem tu já! Ta nejdůležitější část týmu, mám všechno pod kontrolou a dohlížim, jestli ti dávaj dvounožci do každýho balíčku pamlsek, protože to je na tom to nejlepší, že jo. A v neposlední řadě - jsem děsně roztomilá což dává taky docela zabrat.

No, a to jsme my! Jestli tě zajímá cokoliv dalšího, určitě mi napiš a já to z nich vyloudím.

Haf a pusu!

Poppy, CEO

Tým Hafbojky