🐶 Máme pro tebe na veškeré zboží dopravu zdarma 🐶

Nejčastější dotazy (FAQ)

Zasíláte objednávky i na Slovensko?

  • Ano. Při volbě dopravy je potřeba nahoře změnit zemi doručení na Slovensko a následně se ti nabídnou dopravci pro Slovensko.

Mám velkého psa. Jsou vaše produkty pro něj vhodné?

  • Rozhodně ano! Většina našich zákazníků mají velká nebo muskulaturní plemena, která každý den testují naše produkty. Základ každého produktu je vždy silný popruh. Následně využíváme kvalitní kovové komponenty a silný šicí stroj, který zaručí maximální pevnost a odolnost vůči jakémukoliv plemenu. Nemusíš se tak obávat, že ti zůstane vodítko v ruce a pejsek ti uteče.

Jaká je výrobní lhůta?

  • Výrobní lhůta se může lišit, proto je vždy napsána u každého produktu zvlášť. Snažíme se však dělat maximum, aby objednávka dorazila co nejdříve.

Jak vybrat správnou velikost obojku/postroje pro svého pejska?

  • Před výběrem je vždy potřeba změřit obvod krku pejska. Následně podle toho lze vybírat z naší nabídky. U postroje je vždy potřeba volit větší velikost, pokud je pejsek na hranici dvou velikostí. Můžeš také využít doporučení v detailním popisu produktu. Pokud však stále váháš, jsme pro tebe stále k dispozici, takže nám zavolej/napiš (info@hafbojky.cz) a my ti poradíme.

Produkty jsou poškozené nebo vadné. / Nedorazila mi moje objednávka. Co mám dělat?

  • V tomto případě nás neprodleně kontaktuj jakoukoliv komunikační cestou (telefon, instagram, e-mail (info@hafbojky.cz)) a společně to vyřešíme.

Mohu platit na dobírku?

  • Bohužel tuto možnost neumožňujeme. Téměř celý náš sortiment je plně personalizovatelný a po vrácení/nevyzvednutí nejsme schopni produkty vrátit zpět do prodeje. Navíc je dobírka příplatková služba a výrazně tak navyšuje cenu za poštovné.

Lze vrátit zboží?

  • V případě, že si konfiguruješ produkt podle sebe, dochází tak k personalizaci a zakázkové výrobě. Ve většině případů nelze zboží vrátit zpět do prodeje, nicméně se snažíme udělat maximum a společně situaci vyřešit. Pokud je to možné, nabízíme například přešití, nicméně vše až po osobní konzultaci.

Jak mám pečovat o produkty?

  • Mrkni na naši stránku s péči o produkty, kde jsme podrobně rozepsali, jaká je nejvhodnější péče právě o daný produkt. Více zde.